علاقه‌مندان به بازی‌هایی نظیری از قبیل Machinarium یا Botanicula، هم‌اکنون می‌توانند بازی جدید آمانیتا دیزاین با نام Pilgrims را تجربه کنند.
آمانیتا دیزاین‌، از معروف ترین استودیو های ساخت بازی های مستقل و سرگرم کننده می باشد.
از بازی های معروف آن می‌توان به Machinarium ،Samorost و Botanicula اشاره کرد که هرکدام از این بازی‌ها تجربه‌ای متفاوت و لذت بخش را در اختیار مخاطب قرار می‌داد.
بازی جدید این استودیو Pilgrims می باشد و با قیمت ۴.۹۹ دلار عرضه کرده است و با مراجعه به استیم یا اپل آرکید، می توانید این بازی را تهیه کنید.
همچنین آمانیتا دیزاین تریلری را از این بازی منتشر کرده تا کاربران با ساختار بازی آشنا شوند. Pilgrims ترکیبی از یک بازی کارتی و اشاره و کلیک است که کاراکتر در طول سفر و ماجراجویی خود، باید به سایر شخصیت‌های جهان بازی کمک کند و مشکلات آن‌ها را از بین ببرد. به‌نظر می‌رسد تیم سازنده از معماها و پازل‌های متفاوتی استفاده کرده است تا کاربران را به‌چالش بکشد.
یکی دیگر از مکانیسم‌های بازی، این است که کاربران وسایلی را که جمع‌آوری می‌کنند، در قالب کارت‌های مختلفی برای آن‌ها درنظر گرفته می‌شود که در طول بازی می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. همچنین بعضی از شخصیت ها هم در قالب کارت های مختلف در دسترس شما قرار می‌گیرند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *