استودیوی Drodo در جریان نمایش پی سی گیمینگ ۲۰۱۹ از بازی Auto Chess برای عرضه روی اپیک گیمز رونمایی کرد.
سبک Auto Chess یا شطرنج خودکار مدتی است که تبدیل به یکی از سبک‌های محبوب پی سی و گوشی‌های موبایل شده است.
در جریان نمایش PC Gaming Show 2019 در E3 2019، استودیوی Drodo از نسخه‌ی انحصاری بازی Dota Auto Chess برای انتشار روی پلتفرم اپیک گیمز رونمایی کرد. Dota Auto Chess در حقیقت یک ماد محبوب روی بازی Dota 2 است.
مدتی قبل شرکت ولو از توسعه نسخه‌ای جداگانه از این ماد برای استیم بدون همکاری با استودیوی Drodo خبر داده بود. ولو در آن زمان با اشاره به ادامه گفتگوها با Drodo از این گفته‌ بود که بعد از صحبت با استودیوی Drodo تصمیم به توسعه بازی‌هایی جداگانه توسط هر یک از طرفین گرفته‌اند.
اکنون اما با معرفی نسخه انحصاری این بازی در جریان نمایش پی سی گیمینگ ۲۰۱۹، بیانیه‌ی ولو پیرامون ساخت نسخه‌های جداگانه ملموس‌تر به نظر می‌رسد. نسخه اپیک گیمز این بازی قرار است با نام Auto Chess در دسترس علاقمندان قرار گیرد. این درحالی است که نسخه موبایل Auto Chess نیز هم اکنون توسط استودیوی Drodo توسعه یافته است.
نسخه مستقل Dota Auto Chess یعنی بازی Dota Underlords که توسط کمپانی Valve ساخته شده، برای کسانی که بتل پس بازی Dota 2 را داشته باشند، قابل دریافت است. اگر هم این بسته را ندارید، می‌توانید از تقریبا یک هفته دیگر وارد بتای عمومی این بازی شوید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *