تاریخ انتشار بازی جذاب Yakuza Kiwami مشخص شد

نوشته شیما رنجبر در تاریخ ۱۱ بهمن ۱۳۹۷

اگر از علاقه‌مندان بازی‌های ژاپنی و مجموعه یاکوزا باشید، قطعا نام بازی Yakuza Kiwami را شنیده‌اید. بازی که در اصل بازسازی نسخه اول این مجموعه به حساب می‌آید. حال طبق جدیدترین اخبار بازی، کمپانی سگا، سازنده و ناشر این بازی، تاریخ عرضه Yakuza Kiwami را مشخص کرده است.
کمپانی سگا در گذشته بازی Yakuza 0 را برای کاربران کامپیوتر و شبکه استیم در دسترس قرار داده بود.با اینکه این بازی از مشکلات و محدودیت‌هایی رنج می‌برد ولی در کنار آن، شاهد یک دنیای بسیار غنی و پر محتوا هستیم که در جریان آن می‌توانید انواع و اقسام فعالیت‌های مختلف را انجام داده و لذت ببرید. در کنار این موارد، گرافیک بازی نیز پیشرفت بسیار خوبی داشته و می‌توان آن را هم‌رده سایر بازی‌های نسل هشتمی دانست، حال با توجه به جدیدترین اخبار بازی، کمپانی سگا یک گیف از بازی Yakuza Kiwami را در صفحه‌ی استیم این اثر منتشر کرده است. با نگاه دقیق به این گیف متوجه تاریخ انتشار بازی خواهیم شد. بازی Yakuza Kiwami در تاریخ ۳۰ بهمن ماه (۱۹ فوریه) برای استیم عرضه می‌شود. داستان بازی یاکوزا کیوامی در سال ۱۹۹۵ روایت می‌شود؛ جایی که کازوما کریو ملقب به Dragon of Dojima قتل رئیس یکی از خانواده‌های یاکوزا را بر عهده می‌گیرد تا از آکیرا نیشیکیاما، برادر قسم خورده‌اش، محافظت کند.

به واسطه این سیستم شخصیت ماجیما مدام در طول بازی شخصیت کایو را غافل‌گیر کرده و شاهد مبارزات مختلفی خواهیم بود. البته این سیستم تا حدی شبیه به سیستم استفاده شده در بازی Yakuza 0 است. با این حال سگا قول داده است که این دو سیستم از یکدیگر مجزا هستند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *