چندی پیش طی یک خبر جدید، اعلام شد که بازی Killing Floor 2 هم اکنون برای دو پلتفرم پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی از امروز تا چهار تیر ماه به صورت رایگان، قابل دانلود است.
برخلاف نسخه‌ی پیشین که فاقد بخش داستانی بود، این نسخه شامل بخش داستانی می‌شود. بخش داستانی Killing Floor 2 شاید در مدت زمان کوتاهی تمام می‌شد، اما تجربه‌ی آن به‌صورت آنلاین و درکنار دوستان‌تان می‌تواند تجربه‌ی لذت بخشی باشد.
حال باتوجه‌به جدیدترین اخبار، به‌مناسبت آغاز رویداد تابستان کیلینگ فلور ۲ که Back & Kickin’ Brass نام دارد، کاربران کامپیوتر و استیم می‌توانند این بازی را از امروز تا سه شنبه چهارم تیر ماه (۲۵ ژوئن) به‌صورت رایگان تجربه کنند.
در جریان رویداد ذکر شده یک حالت جدید، نقشه و سلاح‌های جدیدی به بازی اضافه می‌شوند. همچنین مشخص شده است که رویداد Back & Kickin’ Brass تا تاریخ ۹ مرداد ماه (۳۱ جولای) در دسترس کاربران قرار دارد.
کاربران در طول تجربه‌ی رایگان Killing Floor 2 در این آخر هفته، می‌توانند در صورت نیاز این بازی را با ۶۷ درصد تخفیف از فروشگاه استیم خریداری کنند. همچنین پیشرفت‌های شما پس از پایان مدت زمان رایگان بازی، به نسخه‌ی اصلی منتقل می‌شود.
حالت جدید رویداد تابستان کیلینگ فلور ۲، آبجکتیو (Objective) نام دارد. در جریان این حالت بازیکنان درکنار کشتن دشمنان، باید ماموریت‌هایی نظیر رساندن یک بسته از نقطه‌ای به نقطه‌ی دیگر را هم کامل کنند. نقشه‌ی جدید بازی هم Steam Fortress نام دارد که بازیکنان می‌توانند حالت‌های سروایول، ویکلی، اندلس و همچنین حالت جدید آبجکتیو را در آن تجربه کنند.
در این هفته، سازنده بازی نسبتا مشهور Killing Floor 2، یعنی شرکت Tripwire Interactive، این عنوان را برای مدتی محدود در اختیار کاربران دو پلتفرم پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی قرار داده است پس پیشنهاد می‌شود اگر از علاقه‌مندان به این بازی و عناوین آنلاین چندنفره هستید، از این فرصت خوب استفاده کنید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *