دمو جدید و قابل بازی رزیدنت اویل ۲ منتشر شد

نوشته شیما رنجبر در تاریخ 12 ژانویه 2019

مدتی پیش بود که کمپانی کپکام (Capcom)، سازنده و ناشر بازی Resident Evil 2 Remake، به‌مناسبت نزدیک شدن به انتشار این بازی ویدیوهای تبلیغاتی مختلفی را منتشر کرد.
ویدیوهای منتشر شده که هر کدام ۶ ثانیه بیشتر زمان ندارند، با محوریت کاراکترهای بازی نظیر ایدا وانگ، کلر ردفیلد، شری بیرکین و لیون اسکات کندی در نظر گرفته شده‌اند. همچنین یکی از ویدیوهای تبلیغاتی در نظر گرفته شده هم با محوریت دموی بازی Resident Evil 2 Remake است که روز گذشته در دسترس قرار گرفت. کاربران می‌توانند تا پایان ماه ژانویه (۱۱ بهمن ماه) دموی مورد نظر را از فروشگاه پلتفرم خود دانلود کنند، اما تنها ۳۰ دقیقه می‌توانید آن را تجربه کنید. پس از تمام شدن این دقایق قادر به‌تجربه‌ی مجدد نخواهید بود. این دموی وان شات با قرار دادن گیمر در نقش لئون کندی، ۳۰ دقیقه به او فرصت می‌دهد که در دنیای وحشت زده راکون سیتی یکی از ماموریت‌های بازی را به پایان برساند. البته در بازی اصلی شما مجبور به انتخاب لئون به عنوان کاراکتر اصلی خود نیستید و می‌توانید در کنار او با کلر ردفیلد، ایدا وانگ و چند کاراکتر دیگر هم به بازی بپردازید.
همچنین مشخص شده است که در دموی بازی Resident Evil 2 Remake یک ویدیو انحصاری هم در نظر گرفته شده است که در مشاهده‌ی آن محدودیتی وجود ندارد. بازی Resident Evil 2 Remake در تاریخ پنج بهمن ماه (۲۵ ژانویه ۲۰۱۹) برای کامپیوتر، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه می‌شود.
در خلاصه ای از توضیحات پیرامون نسخه اصلی بازی Resident Evil 2 شخصیت‌هایی را به مجموعه رزیدنت ایول معرفی کرد که به مرور، تبدیل به نماد‌هایی برای این سری شدند؛ لئون اس کندی که یک پلیس جوان بود و یک دانشجو با نام کلیر ردفیلد. سرنوشت این دو در اثر حوادث شهر راکون سیتی به هم گره خورد و حال آن‌ها باید به یکدیگر کمک کنند تا در این شهر پر از زامبی زنده بمانند. هر دو این شخصیت‌ها بخش داستانی مختص به خود را در بازی دارند و بازیکنان می‌توانند این دو بخش را در نسخه بازسازی‌شده هم تجربه کنند. در کنار این‌ها دموی بازی، حاوی یک تریلر اختصاصی از رزیدنت اویل ۲ نیز هست که شما می‌توانید با دانلود و تجربه دمو، به تماشای این تریلر نیز بنشینید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *