اطلاعات جدیدی از آپدیت‌های آینده بازی Hunt: Showdown منتشر شده است که همگی آن‌ها، نوید هرچه عمیق‌تر و با‌کیفیت‌تر شدن گیم پلی این اثر را می‌دهند.
بازی Hunt: Showdown در Steam تا آخر هفته رایگان است: اگر تاکنون بازی فوق العاده جذاب Hunt: Showdown را تجربه نکرده اید و از لذت کمین کردن برای هیولاها در باتلاق ها و مکان های عجیب غریب بهره نبرده اید،
باید خوشحال باشید چرا که در دوشنبه این هفته بازی Hunt: Showdown رایگان خواهد شد. در ادامه اطلاعات بیشتری از اینکه بازی Hunt: Showdown در Steam تا آخر هفته رایگان است می دهیم.

معرفی کوتاهی از بازی Hunt: Showdown

بازی Hunt: Showdown بازی در سبک FPS است که بیشتر حول مبارزه و کشتن هیولاها می چرخد. این بازی ساخته استودیو بازی سازی کرای تک (Crytek)، سازنده سری بازی فوق العاده محبوب Crysis است. بازی سبک فوق العاده ای دارد، به طوری که ترس و خشونت در آن نهفته است؛ فکرش را بکنید از یک طرف باید نگران هیولاها و از طرف دیگر نگران شکارچیان باشید. شکارچیان در این بازی بازیکنانی هستند که مانند شما به دنبال شکار هیولاها هستند و این رقابت بر افزایش جذابیت بازی بسیار اضافه کرده است.

بازی Hunt: Showdown در Steam تا آخر هفته رایگان است

بازی هنوز که هنوزه در حالت Early Access قرار دارد اما استودیو کرای تک (Crytek) به طور متداوم درحال بروزرسانی بازی است و همیشه محتویات جدیدی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد و همین امر باعث پایدار بودن بازی از نظر بازیکنان باشد. در چند وقت اخیر هیولاها، اسلحه ها و همچنین نقشه های جدیدی را اختیار کاربران قرار گرفته است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *