شروع تخفیفات تابستانه فروشگاه استیم

نوشته شیما رنجبر در تاریخ 30 ژوئن 2019

با رسیدن فصل تابستان که فصلی برای استراحت و بازی کودکان و نوجوانان است اکثر شبکه های اینترنتی و مجازی محصولات خود را با قیمت پایین تر برای فروش بهتر و جذب مشتری بیشتر به فروش می رسانند.

خرید بازی ها در تابستان افزایش پیدا می کند، علت آن می تواند وجود تخفیف های تابستانه ای باشد که استیم برای کاربران خود با قیمت بسیار مناسب ارائه می دهد. این ایده می تواند برای کاربرانی که از توانایی مالی ضعیف تری نسبت به بقیه برخوردار هستند مناسب باشد.

شرکت ولو هر ساله در بازه های زمانی مختلف تخفیف های گسترده و وسوسه انگیزی را روی بازی های قدیمی و چه بسا جدید اعمال می کند که به لطف آن، شرایط عالی و بی نظیری برای خرید بازی های مورد علاقه پی سی بازها فراهم می شود. با آغاز فصل تابستان، حال این بار نوبت به برگزاری رویداد تخفیف های تابستانه فروشگاه استیم تحت عنوان ۲۰۱۹ Steam Grand Prix رسیده تا بار دیگر کاربران پلتفرم رایانه شخصی بازی های مد نظر خود را با قیمت مناسب تری خریداری کنند.

در جریان این رویداد، تخفیف های ویژه ای روی بازی های سرشناسی همچون اساسین کرید اودیسه، Devil May Cry 5، پابجی، Monster Hunter: World، رزیدنت ایول ۲، ARK: Survival Evolved و Tom Clancy’s Rainbow Six Siege اعمال شده که شما می توانید این عناوین را با ۵۰ درصد تخفیف خریداری کنید. توجه داشته باشید که تخفیف های تابستانه فروشگاه استیم از امروز آغاز شده و تا روز ۱۸ تیر (۹ جولای) ادامه دارد.

در کنار این تخفیف ها، شرکت ولو مشابه سال گذشته یک مینی گیم هم برای بازیکنان در نظر گرفته که کاربران با تجربه بازی و کسب امتیاز، می توانند شانس خود را برای دریافت یک بازی رایگان از لیست مورد علاقه امتحان کنند. برای این منظور، کافیست که در مسابقه این مینی گیم شرکت کنید و با پیروزی در هر مسابقه، امتیاز خود را بیشتر و بیشتر کنید.

در ادامه می توانید بخشی از اسامی بهترین و برجسته ترین عناوین ویدیویی تخفیف خورده برای پلتفرم رایانه شخصی در طی رویداد تخفیف های تابستانه فروشگاه استیم را مشاهده کنید:

اسم محصول قیمت تخفیف قیمت اصلی
Devil May Cry 5 ۳۹.۵۹ دلار ۵۹.۹۹ دلار
Assassin’s Creed Odyssey ۲۹.۹۹ دلار ۵۹.۹۹ دلار
Prey ۱۴.۹۹ دلار ۲۹.۹۹ دلار
Soulcalibur VI ۱۹.۷۹ دلار ۵۹.۹۹ دلار
Bloodstained: Ritual of the Night ۳۵.۹۹ دلار ۳۹.۹۹ دلار
Monster Hunter: World ۲۹.۹۹ دلار ۵۹.۹۹ دلار
Divinity: Original Sin II ۲۶.۹۹ دلار ۴۴.۹۹ دلار
The Elder Scrolls: Online ۹.۹۹ دلار ۱۹.۹۹ دلار
Monster Hunter: World ۳۹.۵۹ دلار ۵۹.۹۹ دلار
Wolfenstein II: The New Colossus ۱۹.۷۹ دلار ۵۹.۹۹ دلار
Batman: Arkham Knight ۴.۹۹ دلار ۱۹.۹۹ دلار
Street Fighter V ۷.۹۹ دلار ۱۹.۹۹ دلار
Darksiders 3 ۲۰.۳۹ دلار ۵۹.۹۹ دلار
Resident Evil 2 Remake ۳۹.۵۹ دلار ۵۹.۹۹ دلار
Jump Force ۲۹.۹۹ دلار ۵۹.۹۹ دلار
Life is Strange 2 Complete Edition ۲۶.۵۹ دلار ۳۹.۹۵ دلار
Far Cry New Dawn ۱۹.۹۹ دلار ۳۹.۹۹ دلار
Final Fantasy XV Royal Edition ۲۴.۹۹ دلار ۴۹.۹۹ دلار
Sekiro: Shadows Die Twice ۴۷.۹۹ دلار ۵۹.۹۹ دلار

برای مشاهده کلیه پیشنهادها و تخفیف های ویژه تابستانه به فروشگاه رسمی استیم مراجعه کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *