معرفی سرویس Steam Labs

نوشته admin در تاریخ 15 جولای 2019

ولو همیشه در پشت صحنه مشغول آزمایش قابلیت‌های تازه بوده اما حال به دنبال این است که آن‌ها را با کاربران استیم به اشتراک گذارد.
در حال حاضر این شرکت مشغول طراحی یک سرویس کاملا جدید برای پلتفرم استیم است که Steam Labs نام دارد.
این سرویس جدید که همانند سایر سرویس‌های استیم از هوش مصنوعی استفاده می‌کند، قادر است مدت زمانی را که کاربران به انجام بازی‌های مختلف می‌پردازند دریافت کند و بر اساس آن، بازی‌های مشابهی که احتمالا کاربر آن‌ها را می‌پسندد پیشنهاد دهد.
بر اساس توضیحات خود استیم، این سرویس قرار است با محویت کشف موارد جدید و یادگیری ماشین کارش را انجام دهد. در حال حاضر Steam Labs سه بخش فعال آزمایشی دارد: بخش اول، مایکروتریلر (Micro Trailers)که تریلرهایی کوتاه و شش ثانیه‌ای از بازی‌های مختلف استیم به شما نشان می‌دهد، بخش دوم (Interactive Recommender)که قادر است با تکنولوژی‌های یادگیری ماشین، سلیقه‌ی شما در بازی‌ها را شناسایی کند و بر اساس آن به شما پیشنهاد‌های گوناگون و تازه بدهد و در نهایت بخش سوم  (Automatic Show) که قرار است نمایشی روزانه و نیم‌ساعته درباره بازی‌های مختلفی که روی استیم منتشر می‌شوند باشد.
این سرویس، بدون شک پاسخی است به انتقاداتی که در گذشته از آن می‌شد. یکی از انتقاداتی که استیم با آن روبه‌رو شد به تخفیفات تابستانی امسال مربوط می‌شد که نتوانست به درستی بازی‌های جدید مناسب را به کاربران معرفی کند. اکنون به‌نظر می‌رسد با سرویس‌های جدید دیگر شاهد چنین مشکلاتی نخواهیم بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *